VNumeriai.LT


444444, ARENA1 ir RUNIKA

2008-01-3, Ketvirtadienis
444444, ARENA1 ir RUNIKA


Automobiliai: VW NEW BEETLE; VW Touareg ir MERCEDES-BENZ

ARENA1 dabar užregistruoti ant AUDI A5
raudonos spalvos automobilio...

Apie šiuos 3 valstybinius numerius ir automobilius skaitykite toliau...

Nuotrauką radau internete...

������������������������


Lietuvos didmiesčiuose ir keliuose vis dažniau pastebėsi automobilių su įdomiais numeriais: PETRAS, ANGLAS, SPURGA ir panašiai. Savininko norai čia akivaizdūs. Tačiau Panevėžyje galima įžvelgti priešingą tendenciją - įamžinti savo vardą automobilio numeryje čia niekas nerodo ypatingo noro. Panaudojant vardinį numerį versle, Panevėžyje galima rasti itin sėkmingų pavyzdžių.


Retą įžvalgumą parodė Panevėžio bendrovė �Runika� - išsiimti trys vardiniai numeriai iki šiol yra vieninteliai Panevėžyje. Tai sėkmingos ir, galima sakyti, unikalios investicijos.Ir telefonui, ir automobiliui

Bendrovei priklausančią piceriją �Arena Pizza� puikiai reklamuoja ne tik geltonas �vabalas�, tačiau ir unikalus vardinis numeris 444444, sutampantis su picerijos užsakymų telefonu.

Kaip teigė �Runikos� direktoriaus pavaduotojas Raimundas Povilonis, šis numeris buvo užsakytas prieš dvejus metus. �Kol kas tai vienintelis atvejis šalyje, kai automobilio numeris su- tampa su jo savininko telefono numeriu. Žmonės atkreipia dėmesį ir į mašiną, ir į skaičius. Manau, kad tokia investicija jau seniai atsipirko ir buvo teisinga�, - neabejojo R.Povilonis.

Kiti firmos automobiliai taip pat papuošti iškalbingais numeriais: Runika ir Arena1. Bendrovės direktorius Audrius Brazdžionis akcentavo, kad visi numeriai buvo užsakyti firmos reklamai. �Tikrai nesigailiu. Investicijos jau atsipirko dešimteriopai, - tvirtino A.Brazdžionis. - Tai nuolat važinėjanti reklama, už kurią jau mokėti nebereikia�.Išliko retenybe

Minėti vardiniai numeriai iki šiol išlieka vieninteliai, išduoti Panevėžyje. Tai PB patvirtino VĮ �Regitra� Panevėžio filialo direktorius Rimantas Kaulinskas.

Filialo vadovas teigė, jog iš tiesų firmos domisi galimybe užsisakyti vardinį numerį. Bet daugelį atbaido jo kaina. Už vardinio numerio įsigijimą tenka mokėti 4000 litų. Kituose didmiesčiuose tokie numeriai užsakomi daug dažniau.

R.Kaulinskas teigė, jog automobilių savininkai dabar turi iš tiesų unikalius numerius, kuriuos sudaro vien raidės. Pasikeitus taisyklėms, tarp šešių vardinio numerio simbolių turi būti bent vienas skaičius. �Tačiau gali būti ir visi skaičiai�, - pakomentavo filialo vadovas.

Kliento norima raidžių kombinacija yra įvertinama kalbininkų. Nepavyks gauti tokio numerio, kuris Lietuvoje ar už jos ribų reikštų keiksmažodį ar kitą įžeidžiamą prasmę.Populiaresni padidintos paklausos numeriai

Panevėžiečiai mieliau renkasi pigesnius, tačiau automobilio išskirtinumą pabrėžiančius ženklus. Iš tokios skaičių serijos kaip 001...009 ir 111...999. Pasak R.Kaulinsko, tokie didesnės paklausos numeriai kainuoja po 300 litų. Tiek pat kainuoja ir bet kokio numerio išankstinis užsakymas. �Tokių numerių per mėnesį išduodame iki dešimties�, - sakė R.Kaulinskas.Stanislovas Latvėnas, UAB �Steiga� direktorius, neabejojo, kad išskirtinis automobilio numeris vertas dėmesio. �Tačiau verčiau įamžinti ne savo vardą, bet savo firmos pavadinimą. Mes galvojame apie vardinį numerį firmai, - sakė verslininkas. - 4000 litų už tokį numerį nėra daug. Ši investicija atsipirktų ir pasitarnautų firmai kaip reklama�.

Kita bendrovės �Steiga� mašina �Wolkswagen Passat� taip pat turi išskirtinį numerį. Plieno spalvos automobilis pažymėtas BEB-555 numeriu. Pasak S.Latvėno, toks numeris turi privalumų - yra lengviau įsimenamas, pastebimas.

Iš tiesų, populiariausi ir pigiausi yra paprasti numeriai, kurių per mėnesį �Regitros� Panevėžio filialas, vadovo teigimu, vidutiniškai išduoda apie 420 vienetų. Toks numeris kainuoja 40 litų.Fantazija liejasi laisvai

Lietuvos didmiesčiuose, šalies keliuose iš tiesų galima išvysti originalių vardinių numerių, daug pasakančių apie jų savininko asmenybę.

Ypač yra mėgstama pabrėžti savo vardą arba pavardę. Vieni sėkmingiausių pavyzdžių - PETRAS, JUSTAS, VITKUS, BOGDAN, RUSLAN, ALEXEI. Taip pat autostradose prašvilpia ir AURIUX, JONAS1, F1LL1P�as, S0NATA ir kiti.

Neretai automobilio savininkas nori pabrėžti savo tautybę. Abejonių nekyla, kai pamatai vokišką BMW su numeriu ANGLAS arba S klasės �mersedesą�, papuoštą simboliais ARMEN1. Išvydus numerį SU1SSE ant automobilio �Škoda Octavia�, nesunkiai galima atspėti ir jo savininko tautybę.

Beje, �Runika�, pasirinkusi numerį vien tik iš skaičių, turi šalyje ne vieną pasekėją. Yra nemažai skaičių kombinacijų nuo 000000 iki 999999 - šiais numeriais dažnai pažymimi prabangūs automobiliai.

Galop savininkai leidžia plačiai pasireikšti savo fantazijai.

�Aš myliu tave�, - skelbia �Nissan 350Z� su numeriu LOVEU2. Ne vienas matė ir įspūdingąjį džipą �Hummer H2�, skelbiantį, jog jis yra �per didelis tau� (Nr. 2BIG4U). Su romantišku visureigiu BMW X5 pravažiuoja svajoklis (Nr. IDREAM).

Kai kas nepagaili kelių tūkstančių litų, kad galėtų pasipuikuoti tokiais kraštutinumais kaip ANGEL1 arba DEVIL1. Pasitaiko ir įvairių saldumynų gerbėjų - SPURGA, AVILYS, KORYS1.


Straipsnis iš www.paneveziobalsas.lt
VNumeriai.LT