VNumeriai.LT


TOMAS - Valstybinis numeris

2009-10-11, Sekmadienis
TOMAS - Valstybinis numeris

Pagaliau, po ilgų laukimų ir aš turiu savo TOMAS valstybinį numerį. Ne tai nėra tikras valstybinis numeris, tai suvenyras, bet dydis toks pat kaip ir tikro, bei yra metalinis. Na nuotraukoje neatrodo taip kietai kaip realybėje. Na aišku šis malonumas pigiai neatsiejo, teko pakloti kelias dešimtis litų. Tiesa, dar labai patiko šviesą atspindintis fonas, naktį tikrai atrodo labai gerai.

--- Tęsinys ---

Oi vos nepamiršau paminėti, kur aš šį TOMAS padėsiu, na šiaip tai galvojau, kad mašinos viduje prie priekinio stiklo padėsiu, bet dabar sugalvojau geriau - pakabinsiu ant kambario durų, ir bus aišku, kas čia gyvena. :D Dar viena ateities idėja, tai pasidaryti park'ingo numerį su mašinos valstybinio numerio ženklais ir pakabinti aikštelėje, kad atvažiavus į stovėjimo aikštelę turėčiau, būtent sau skirtą vietą (aišku truputi negražu kitų žmonių atžvilgiu, bet... :D ).

Turbūt klausite, kur tokius numerius gauti. Tai iškarto informuoju, kad numerius galite gauti per mane, o dėl kainos tai maždaug 40Lt (priklauso nuo gaminimo būdo, be to, galima tartis dėl nuolaidų).
35Lt - baltas fonas.
40Lt - šviesą atspindintis fonas

Kainos nurodytos su pristatymu į namus!
P.S. Tai nėra kokia nors serijinė gamyba, tiesiog, žmonėms, kuriems reikia tokio suvenyro, bus padaryta ir tiek.

Ką domina rašykit TomcerisTOMAS - Valstybinis numerisGmail.com .

Šviesoje:

TOMAS - Valstybinis numeris TOMAS - Valstybinis numeris

Tamsoje:

TOMAS - Valstybinis numeris
VNumeriai.LT